Kviečiame skaityti standartus!

Nuo 2022 m. liepos 1 d. Elektrėnų viešojoje bibliotekoje ir Vievio Lazdynų Pelėdos filiale sudaryta galimybė nemokamai ir neribotai skaityti visus Lietuvos standartizacijos departamento standartų fondo dokumentus (per 60 000 Lietuvos, Europos ir tarptautinių standartų).

Lietuvos standartizacijos departamento elektroninė standartų parduotuvė-katalogas – tai prieiga prie Lietuvos standartizacijos departamento rengiamų standartų ir kitų leidinių lietuvių, anglų, prancūzų kalbomis. Standartuose – naujausia informacija apie tarptautinę organizacijų praktiką, inovacijas verslo ir viešajame sektoriuose, užtikrinančias aukštus kokybės ir saugos reikalavimus, gerąją kitų šalių patirtį. Skaitytojai parduotuvės-katalogo paskyroje standartus gali skaityti be galimybės kopijuoti, dauginti, perspausdinti ir platinti jokiomis formomis ir priemonėmis (elektroninėmis, mechaninėmis, įskaitant fotokopijavimą, mikrofilmavimą ir kt.). Tai taikoma tiek visam standartui ar standartizacijos leidiniui, tiek jo dalims.

Ši paslauga teikiama tik Elektrėnų viešojoje bibliotekoje ir Vievio m. Lazdynų Pelėdos bibliotekoje (norint pasinaudoti paslauga, reikia ateiti į biblioteką).

Reikalingas skaitytojo bilietas.

Prie standartų parduotuvės-katalogo jus prijungs bibliotekininkas/bibliotekos darbuotojas.