„Žodis žydinčiame gegužyje“
Popietė „Žodis žydinčiame gegužyje“ praėjo jaukiai, šiltai ir kupina pavasariško įkvėpimo. Renginio metu skambėjo eilės ir giesmės apie pavasario atbudimą, gamtos grožį, meilę ir viltį. Kiekvienas skaitomas posmas tarsi priminė, kaip svarbu sustoti, pajusti žydinčio gegužės mėnesio grožį ir pasidalyti gerumu vieniems su kitais. Dalyvės ne tik klausėsi poezijos,giedojo gegužines giesmes, bet ir dalijosi savo išgyvenimais, prisiminimais. Šiltas bendravimas, nuoširdžios šypsenos ir pavasariška nuotaika sukūrė ypatingą bendrystės jausmą.
„Žodis žydinčiame gegužyje“ tapo prasminga akimirka, pasitikti pavasarį su šviesa ir Dievo palaima širdyse.
Vaišinomės gaivia pavasarine levandų, čiobrelių ir raktažolių arbata.










