Biblioteka pasipildė naujienomis iš Lietuvos audiosensorinės bibliotekos!

Jei turite, arba pažįstate, kas turi regos, skaitymo sutrikimų, kviečiame rinktis garsines knygas! (būtina gydytojo pažyma*)
Norėdami užsisakyti leidinį iš Lietuvos audiosensorinės bibliotekos, susisiekite su mūsų darbuotojais telefonu +370 678 84 988, el. paštu elektrenai@esvb.lt arba užėję į artimiausią biblioteką.

Visą naujų knygų sąrašą galite rasti ČIA.

Taip pat kviečiame naudotis ELVIS (Elektroninių Leidinių Valdymo Informacinė Sistema) – virtualia biblioteka, skirta visiems, negalintiems skaityti įprasto spausdinto teksto. ELVIS fonduose saugoma tūkstančiai pavadinimų populiarių įgarsintų knygų (tarp jų – ir įgarsintos knygos, skirtos vaikams), įgarsintų žurnalų, filmų su garsiniu vaizdavimu, skaitmeninių knygų (PDF, DAISY formatais), skaitmeninių Brailio leidinių, garso spektaklių. Virtualią biblioteką ELVIS sukūrė ir administruoja Lietuvos audiosensorinė biblioteka (LAB), aptarnaujanti ne tik neregius, bet ir kitus asmenis, negalinčius skaityti įprasto spausdinto teksto.

*Siekiant įgyti teisę gauti specialiųjų formatų leidinius prašome pateikti negalią ar sutrikimą dėl kurio žmogus negali skaityti įprasto spausdinto teksto patvirtinantį dokumentą

Nuotraukų galerija