Knygomatas

Knygomatu nemokamai gali naudotis visi registruoti bibliotekos skaitytojai. Dar neužsiregistravę, gali tai padaryti iBiblioteka.lt portale arba atvykę į biblioteką.  

Kaip užsiregistruoti iBiblioteka.lt

  • Užsakyti leidiniai į knygomatą dedami bibliotekos darbo metu;
  • Užsakytus leidinius knygomate galite pasiimti bet kuriuo paros metu, septynias dienas per savaitę.  Iš Elektrėnų knygomato galite pasiimti leidinius, užsakytus tik iš Elektrėnų sav. viešosios bibliotekos fondo.  Iš Vievio knygomato galite pasiimti leidinius, užsakytus tik iš Vievio m. Lazdynų Pelėdos bibliotekos fondo.

Kaip užsisakyti iBiblioteka.lt  

Skaitytojai, skolingi Elektrėnų savivaldybės bibliotekoms leidinių, knygomato paslauga pasinaudoti negalės.  

SVARBU: Pasitikslinkite, ar Jūsų paskyroje įvestas teisingas Jūsų mobilaus telefono numeris ir skaitytojo pažymėjimo numeris. 

 

Kviečiame pažiūrėti mūsų parengtą trumpą vaizdo filmuką, kaip naudotis knygomatu.

 

KNYGOMATO NAUDOJIMOSI INSTRUKCIJA 

  1. Užsisakykite norimus leidinius internetu iBiblioteka.lt arba telefonu

Elektrėnų biblioteka   Vievio biblioteka  

  1. Užsakydami internetu pasirinkite, užsakydami telefonu nurodykite atsiėmimo vietą „Į knygomatą“. 

Elektrėnų knygomatas: Draugystės g. 2, Elektrėnai.

Vievio knygomatas: Trakų g. 7, Vievis, Elektrėnų sav. 

Iš Elektrėnų knygomato galite pasiimti leidinius, užsakytus tik iš Elektrėnų sav. viešosios bibliotekos fondo.  Iš Vievio knygomato galite pasiimti leidinius, užsakytus tik iš Vievio m. Lazdynų Pelėdos bibliotekos fondo. 

  1. Sulaukite KNYGOMATO SMS žinutės su durelių atidarymo kodu. Ateikite prie knygomato ir įveskite gautą kodą. Paimkite leidinius iš atsidariusio skyrelio, uždarykite dureles.
  2. Užsakytus leidinius iš knygomato pasiimkite per SMS žinutėje nurodytą laiką – 72 val. (per 3 paras nuo SMS žinutės gavimo). Laiku neatsiėmus leidinių, juos grąžinsime atgal į biblioteką.

Daugiau informacijos suteiksime bibliotekų darbo metu telefonu arba el. paštu: Elektrėnų sav. viešoji biblioteka        Vievio m. Lazdynų Pelėdos biblioteka