Elektrėnų savivaldybės visuomenės sveikatos biuras
Pirmasis sveikatingumo mėnesio renginys – neurografikos užsiėmimas, inicijuotas Elektrėnų savivaldybės visuomenės sveikatos biuro. Jį vedė dailininkė Vaiva Vilkaitienė, šiltai ir profesionaliai supažindinusi susirinkusius su piešimo technika, padedančia atsipalaiduoti, įsiklausyti į save ir pažadinti kūrybiškumą. Dalyviai ne tik sužinojo, kaip gimsta neurografikos linijos, bet ir patys išbandė šią terapinę kūrybos formą. Jauki atmosfera, spalvų deriniai ir ritmiškos linijos tapo puikia atgaiva nuo kasdienio šurmulio, o piešiniai sugulė į ne tik meniškas, bet ir asmenines, emocijas atspindinčias istorijas.












