„Į vasarą su pasaka“

Data: 2024-06-20

Laikas: 17:00, pabaigos laikas: 19:00

Kategorija: Renginiai vaikams

Kur vyksta: Lazdėnų biblioteka

Birželio 20 d. Lazdėnų biblioteka tapo tikra vasaros pradžios šventės vieta, kurioje susirinko nemažas būrys vaikų ir suaugusiųjų, pasiruošusių smagiai pasitikti atostogų sezoną. Renginys prasidėjo nuotaikingai. Vyresnieji dalyviai pasinaudojo proga aplankyti bibliotekos lentynas ir išsirinkti knygų vasaros skaitiniams, o mažieji, vos tik pastebėję bibliotekos kieme skaitančią ir tarp pasakų knygų užsnūdusią Fėją, apspito ją su didžiausiu susidomėjimu. Kai Fėja prabudo, prasidėjo tikras linksmybių maratonas. Visi šoko, žaidė, džiaugėsi tatuiruočių dirbtuvėmis ir išbandė savo taiklumą įvairiuose žaidimuose. Buvo tikrai smagu ir mažiems, ir dideliems.
Šis renginys tapo ne tik puikia proga pradėti vasarą su šypsenomis, bet ir dar kartą priminė apie bibliotekos svarbą bendruomenėje kaip vietos, kur susitinka ir bendrauja skirtingų kartų žmonės.
Už smagią popietę dėkojame mus parėmusiai Elektrėnų savivaldybės Tarybos narei Viktorijai Juknevičienei, animatorei Snieguolei Vėželienei. Už saldžias dovanas ačiū tariame Labdaros organizacijai Elektrėnuose „Ištiesk gerumo ranką” ir Birutei Grybauskienei.

Nuotraukų galerija