Diskgolfo žaidimas

Visi registruoti bibliotekos skaitytojai 1 savaitę (7 dienas) gali nemokamai pasiskolinti ir naudotis diskgolfo įranga. 

Kas yra diskgolfas?

Diskgolfas panašus į tradicinį kamuoliukų golfą, tik žaidėjai nemuša kamuoliukų lazdomis į duobutes, o meta diskus į specialius krepšius.

Diskgolfą pradėta žaisti apie 1970 m. JAV. Žaidimo tikslas yra, kaip ir įprastame golfe, pataikyti į taikinį (krepšį) ir įveikti trasą per kuo mažiau bandymų (metimų). Sumuojami visi atlikti metimai per visą trasą.

Žaidimas pradedamas metimu nuo specialios aikštelės ar kitaip pažymėtos starto vietos. Kiekvienas sekantis metimas metamas nuo tos vietos, kur nusileido prieš tai mestas diskas. Taip metama tol, kol paskutiniu metimu diskas atsiduria krepšyje. Medžiai, krūmai, vandens telkiniai ir reljefas sudaro natūralias kliūtis, kurios paįvairina trasą. Priklausomai nuo to, kur nusileidžia diskas, gali tekti gerai pagalvoti, kokiu metimu geriausia įveikti kiekvieną kliūtį ir diską „paguldyti“ kuo arčiau krepšio ar net krepšyje.

Elektrėnų diskgolfo parką sudaro 18 skirtingų krepšių, išdėstytų šalia paplūdimio, ledo arenos, jachtklubo ir aplink Vaikų pasaulio teritoriją.

Diskgolfo žemėlapis